Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Акція «Створюємо ліси разом» стартувала на Львівщині

Сьогодні, 01 жовтня, на Львівщині стартувала Акція Держлісагентства України «Створюємо ліси разом» в рамках екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна».
 
 
 
 
На засіданні Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства начальник управління Анатолій Дейнека розповів про заходи з реалізації програми Президента «Зелена країна» та акції Держлісагентства України «Створюємо ліси разом», яка триватиме до 30 листопада 2021 року.
 
Члени Громадської ради на чолі з головою Степаном Біласом виявили бажання долучитися до масштабної екоініціативи «Зелена країна» та посадити дерева.
 
 
 
Учасниками проведено озеленення території управління та Лісової школи, яка функціонує при державному підприємстві «Львівське лісове господарство».
 
 
В рамках акції висаджено молоді дерева дольодовикового періоду гінкго дволопатеве та тис ягідний, які символізують велич і могутність лісу та стійкість до кліматичних змін.
 
 
 
 
 
 
 
 
Також висаджено кущі вічнозеленого самшиту та гібіскусу, що стануть окрасою території.
 
 
Зазначимо, що кожен охочий може приєднатися до масштабної екоініціативи «Зелена країна».
 
Плани заходів акції по підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та контакти відповідальних осіб висвітлені на сайтах управління та  державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ.
 
 
 
Також, на спеціальному сайті
 
 
кожна людина зможе відслідкувати хід висадки дерев по окремих регіонах.. Для того, щоб взяти особисту участь потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації за посиланням: