Офіційний сайт
Державне підприємство
"Славське лісове господарство"

Зелена країна

В рамках виконання Програми Призидента України “Зелена країна” з 01 жовтня по 30 листопада Держлісагенство України проводить Всеукраїнську акцію “Створюємо ліси разом”. Згідно запланованих заходів працівники ДП “Славське лісове господарство” продовжують створювати нові насадження.
 
Так сьогодні 05 жовтня спільно з працівниками Славської ТГ та керівництвом ТзОВ “СТА” в Тухлянському лісництві, урочищі “Облаз” було висаджено 2500 дерев різного асортименту порід. На старому сінокосі , який не використовувася за призначенням і постійно доводилось вести боротьбу з борщівником, було прийнято рішення про заліснення території.
Після швидкого закінчення робіт, працівники лісового господарства та Славської ТГ вирішили не зупинятись та продовжили садіння дерев на території Тухлянського ОНЗ ЗСО I-II рівнів, де до проведення акції долучились вчителі зі школярами. Для школярів цього разу вчителями стали лісівники, провівши майстер-клас з садіння дерев та лекцію про роль і значення лісу, посадили ще 500 дерев на території школи.
 
 
 
 
 
 
Провідний інженер л.к.
ДП “Славське ЛГ”
Леляк ВОЛОДИМИР